Zbritje

Korff – Cure Make up Fondontinë fluide me efekt lifting

4,368 Lekë

(Cure Make up fluid foundation lifting effect)

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Fondontinë fluide e butë dhe me një teksturë delikate. Lë një ndjesi butësie në lëkurë. Siguron një efekt lifting të menjëhershëm duke ruajtur një pamje natyrale.

Veprimet

 • Mbulim mesatar, e manipulushme
 • Mbush mikro-rrudhat dhe unifikon shenjat e mimikës pa krijuar shenja
 • Fsheh imperfeksionet duke siguruar një mbulim të përsosur
 • E pasuruar me vitaminë E dhe acid hialuronik – ushqen dhe hidraton lëkurën

Tekstura

Testurë fluide dhe e mëndafshtë

Rezultati

Efekt i menjëhershëm lifting, shenjat e mimikës janë të relaksuar, lëkura është e hidratuar dhe rrezatuese.

 • E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht
 • Pa aromatizues
 • E testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

Nuanca

01, 02, 03, 04, 05, 06

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Talc, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Propylene Glycol, Mica, Polymethylsilsesquioxane, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Disteardimonium Hectorite, Magnesium Sulfate, Sodium Dehydroacetate, Hydrogen Dimethicone, Glycine Soja (Soybean) Protein, Propylene Carbonate, Benzoic Acid, Aluminum Hydroxide, Tetrasodium EDTA, Dehydroacetic Acid, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Silica, Sodium Cocoyl Glutamate, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Palmitate, Sodium Benzoate, Triethoxycaprylylsilane, Potassium Sorbate, BHT, Diamond Powder, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hexylene Glycol, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), Parfum (Fragrance)

The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packages.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Cure Make up Fondontinë fluide me efekt lifting”

LART