Zbritje

Korff – Cure Make Up Fluid Foundation Lifting Effect Glow

Original price was: 4,790 Lekë.Current price is: 3,832 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Fondatinë fluide hidratuese me një prekje të mëndafshtë, e cila rrit në çast shkëlqimin e fytyrës, duke e mbajtur atë të hidratuar për 24 orë dhe siguron një efekt lifting të menjëhershëm.

 • Plotëson mikrovijat dhe zbut shenjat e mimikës
 • Minimizon papërsosmëritë duke siguruar mbulim të përsosur;
 • I pasur me Acid Hyaluronik dhe Vitamine E.

Pa parfum.
I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.

 

Info. Shtesë

Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Nuanca

01, 02, 03, 04, 05, 06

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Talc, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Propylene Glycol, Mica, Polymethylsilsesquioxane, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Disteardimonium Hectorite, Magnesium Sulfate, Sodium Dehydroacetate, Hydrogen Dimethicone, Glycine Soja (Soybean) Protein, Propylene Carbonate, Benzoic Acid, Aluminum Hydroxide, Tetrasodium EDTA, Dehydroacetic Acid, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Silica, Sodium Cocoyl Glutamate, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Palmitate, Sodium Benzoate, Triethoxycaprylylsilane, Potassium Sorbate, BHT, Diamond Powder, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Hexylene Glycol, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), Parfum (Fragrance)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Cure Make Up Fluid Foundation Lifting Effect Glow”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART