- 20%

Korff – Cure Make up Double Eye Shadow Brush

3,136 Lekë

Furçë e dyfishtë, e përshtatshme për një grim të përgjithshëm të syve  dhe për të theksuar konturet.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Korff – Cure Make up Double Eye Shadow Brush

Furçë e dyfishtë, e përshtatshme për një grim të përgjithshëm të syve  dhe për të theksuar konturet.

Furçë sintetike e dyfishtë që lejon krijimin e grimit grafik dhe preciz.
Njera anë e furçes ka një një prerje të zhdrejtë dhe të hollë e cila lejon konturimin e syve me rimel dhe eyeliner.
Ana tjetër ka një prerje të rrumbullakosur, e cila përdoret për mbivendosje elegante të pudrave dhe toneve të syve.

Udhëzime për përdorim

Nëpërmjet anës së pjerrët të furçës, krijoni konture në kufi me qerpikët, kurse nëpërmjet anës së rrumbullakët aplikoni tonet.
Kjo furçë është shumë e dobishme edhe për konturimin dhe trashjen e vetullave.

 

Firma

Korff

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Cure Make up Double Eye Shadow Brush”

LART