Korff Cure Make Up – Creamy Eyeshadow

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Një teksturë krem/xhel me konsistencë unike dhe pa peshë, që transformohet në pluhur në lëkurë. E lehtë, e pasur me perla, ndriçon qepallat në mënyrë fantastike. Make up komfort dhe që zgjat. Formulë e pasur me Acid Hialuronik, Vitaminë E, është i përshtatshëm dhe për sy të ndjeshëm.

Rezultati: Shikim plot dritë, që zgjat.

 • Pa parfum
 • I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht
 • I testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Merkur dhe Paladium.

Info. Shtesë

Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

4.5g

Nuanca

02, 03, 05, 06

Isododecane, Polymethylsilsesquioxane, Mica, Synthetic Fluorphlogopite, Polysilicone-11, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Coconut Alkanes, Butyl Acrylate/Hydroxypropyl Dimethicone Acrylate Copolymer, Coco-Caprylate/Caprate, Tin Oxide, Tocopheryl cetate, Ethylhexyl Palmitate, Silica Dimethyl Silylate, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff Cure Make Up – Creamy Eyeshadow”

LART