- 20%

Korff – Cure Make Up Concealer Brush

2,464 Lekë

Furçë e krijuar për të aplikuar korrektor në çdo pjesë të fytyrës.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Korff – Cure Make Up Concealer Brush

Furçë e krijuar për të aplikuar korrektor në çdo pjesë të fytyrës.

Vendosja në mënyrë të rrumbullakët e fijeve mundëson përhapjen e njëtrajtshme të korrektorit dhe krijimin e hijeve.

Udhëzime për përdorim

Aplikoni një sasi të vogël korrektori në zonat e dëshiruara.
Përhapeni në mënyrë të barabartë me rrotullim nga brenda jashtë.
Për aknet ose depigmentimin e lëkurës, korrektori vendoset vetëm në zonën që do të mbulohet.

Firma

Korff

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Cure Make Up Concealer Brush”

LART