Zbritje

Korff Cure Make Up – Compact Eyeshadow

1,078 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Korff Cure Make Up Compact Eyeshadow

Ton sysh në pluhur, i butë dhe që sfumohet.

I indikuar për sy të ndjeshëm dhe për personat që mbajnë lente kontakti.

 • I testuar dermatologjikisht dhe oftalomologjiksht
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur.
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Mosha

Të gjithë

Sasia

4gr

Nuanca

[11], 01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, 12

Mica, Talc, Distarch Phosphate, Caprylic/Capric Triglyceride, Zinc Oxide, Hydrogenated Polydecene, Ethylhexyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Silica
Dimethyl Silylate, Synthetic Fluorphlogopite, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Caprylyl Glycol, Tocopherol, Hexylene Glycol, Tin Oxide, CI 77891 Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff Cure Make Up – Compact Eyeshadow”

LART