- 30%

Korff – Cure Make up Classic Eye Shadow Brush

2,156 Lekë

In stock

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Korff – Cure Make up Classic Eye Shadow Brush

Furçë klasike për vendosjen e toneve të syve.

Fijet sintetike me cilësi të lartë dhe prerja paksa e rrumbullakosur lejojnë një aplikim të saktë dhe homogjen të produkteve kremoze dhe një aplikim të definuar dhe preçiz të produkteve pluhur.

Udhëzime për përdorim

Për një aplikim homogjen të teksturave kremoze, përdorni pjesën e sheshtë të furçës. Për një grim më grafik dhe preçiz , aplikoni teksturat tradicionale në pudër kompakte, duke përdorur majën ose furçën anësore.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Cure Make up Classic Eye Shadow Brush”

LART