Zbritje

Korff Cure Make Up – Matt Lipstick

2,093 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Korff Cure Make Up – Matt Lipstick

Buzëkuq kremoz, me një efekt të butë të kadifenjtë.

Kalojeni butësisht në buzë, duke i dhuruar menjëherë një ngjyrë të plotë dhe intense. Paketimi special në formë trekëndore garanton saktësi maksimale dhe lehtësi në aplikim.

Rezultati: Buzët janë të dizenjuara në mënyrë perfekte, elegante dhe mat.

Kujdes: për të hapur produktin rrotullojeni bazën një herë të vetme në krahun orar. Maja e buzëkuqit nuk mund të futet më brenda.

 • Pa parfum
 • I testuar dermatologjikisht
 • I testuar për Nikel, kobalt, Krom, Paladium, Mërkur dhe Plumb
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Mosha

Të gjithë

Sasia

1.3gr

Nuanca

01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08

Caprylic / Capric Triglyceride, Talc, Octyldodecanol, Polyethylene, Isononyl Isononanoate, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Polymethylsilsesquioxane, Microcrystalline Wax (Microcrystalline Wax), Helianthus Annuus Seed Wax [Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax], Synthetic Beeswax, HDI / Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Silica Dimethyl Silylate, Disteardimonium Hectorite, Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Palmitate, Trihydroxystearin, Sodium Hyaluronate, (+/-) CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 15850 (Red 7 Lake) , CI 19140 (Yellow 5 Lake), CI 42090 (Blue 1 Lake), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 15850 (Red 6), CI 45410 (Red 28 Lake), CI 77499 (Iron oxides).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff Cure Make Up – Matt Lipstick”

LART