- 20%

Korff – Cure Make Up Brush Cleanser

2,240 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Korff – Cure Make Up Brush Cleanser

Korff Cure Make Up Brush Cleaner është krijuar posaçërisht për të pastruar dhe dezinfektuar furçat.

 • Pastron, dezinfekton dhe ruan furçat natyrale dhe ato sintetike
 • Përmban agjentë që ushqejnë qimet
 • Ruan furçat nga konsumimi

Udhëzime për përdorim

Përdoreni për pastrimin e përditshëm të furçave, aplikojeni detergjentin në një pecetë dhe fërkojeni butësisht furçën, duke hequr mbetjet e make-up-it.
Për pastrim më të thellë, aplikojeni produktin direkt në furçë. Lëreni për disa sekonda, më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm. Riformojeni furçën dhe vendoseni të thahet, larg burimeve të nxehtësisë

Firma

Korff

Forma

Shishe me spray

Sasia

50 ml

Aqua(Water) , Alcohol Denat , Sodium Chloride , Ethoxydiglycol , Disodium Cocoamphodiacetate , Cetrimonium Chloride

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Cure Make Up Brush Cleanser”

LART