Zbritje

Korff – Cure Make up Fondontinë me efekt lifting

(3 përshtypje mbi produktin)

3,822 Lekë

(Cure Make up lifting effect cream foundation)

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Fondontinë kremoze, që përhapet në lëkurë pa u depozituar në mikro-rrudhat, duke shtrirë rrudhat e mimikës dhe duke dhënë një pamje uniforme. Kjo formulë është e pasur me acid Hialuronik dhe Vitaminë E.

Veprimet

 • Mbulim mesatar, i lartë
 • Relakson rrudhat dhe shenjat e mimikës
 • Mbulon shenjat e lodhjes
 • Hidraton gjatë dhe në thellësi

Tekstura

Testure kremoze

Rezultati

Lëkura mbetet e hidratuar, me një efekt të mëndafshtë, imperfeksionet zbehen dhe pamja e lëkurës është më e shëndetshme dhe uniforme.

 • E testuar dermatologjikisht
 • Jo komedogjenike
 • E testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur
0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

30ml

Nuanca

01, 02, 03, 04, 05, 06

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane , Talc, Butylene Glycol , Squalane, Triethylhexanoin, Isononyl Isononanoate , Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Polyglyceryl-4 Isostearate , PEG-32 , Hydrolyzed Wheat Protein, Dimethicone , Octyldodecanol, Hydrogenated Coco-Glycerides , Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Extract , Tocopheryl Acetate , Disteardimonium Hectorite , Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Polymethyl Methacrylate , Hydrogen Dimethicone, Sodium Hyaluronate , Aluminum Hydroxide, Polymethylsilsesquioxane, Phenoxyethanol , Sodium Dehydroacetate•Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Disodium EDTA, Benzyl Alcohol, Parfum (Fragrance)•(+/-) CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides) , CI 77492 (Iron Oxides) , CI 77499 (Iron Oxides).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për Korff – Cure Make up Fondontinë me efekt lifting
 • Nje nga fondatinat me te mira.

 • Super e mire! E rekomandoj!

 • (blerës i verifikuar)

  Eshte super, ka vertete efekt lifting. E adhuroj

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART