Zbritje

Korff – Cure Make up Foundation Drops Nude effect

3,724 Lekë

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Fondontine e përbërë nga një përzierje pigmentesh të vogla në vaj. Disa pika të këtij produkti janë të mjaftueshme për të dhënë një pamje natyrale dhe të shkëlqyeshme, me një ndjesi të një make-up-i pa peshë. Formula është e pasur me acid Hialuronik dhe Vitaminë E.

Veprimi
– Mbulim i lehtë mesatar
– Veprim tonifikues dhe që i jep elasticitet lëkurës falë prezencës të një substance me origjinë bimore (ekstrakti i frutave nga bima Shizandra chinensis).
– Uniformizon pamjen, duke bërë më pak të dukshme imperfeksionet e lëkurës me efektin soft-focus.

Tekstura
Teksturë e mëndafshtë dhe e lehtë.

Rezultati
Lëkura duket më e butë dhe homogjene me një pamje natyrale.

Pa paraben
Pa parfum
E testuar klinikisht
E testuar dermatologjikisht
Jo komedogjenike
E testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Nuanca

[1], [2], [3], [4], [5], [6]

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Cure Make up Foundation Drops Nude effect”

LART