Korff – Cure Make up Long Lasting Foundation (SPF 15)

(Cure Make Up Neverending Foundation SPF 15)

zgjidhni nuancën për të parë produktin përkatës

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Fondontinë e gjeneratës së fundit që kombinon një teksturë kremoze me një qëndrushmëri deri në 16 orë, duke maskuar mikrorrudhat, imperfeksionet e lëkurës dhe shenjat e lodhjes, si qeskat dhe rrathët e zinj. Formula është e pasururar me Acid Hialuronik dhe Vitaminë E.

Veprimi

 • Mbulim perfekt
 • Qëndrushmeri deri në 16 orë
 • Teksture mjaft e rehatshme
 • Thahet shpejt
 • Filtra UV 15

Tekstura

Teksturë e mëndafshtë, që përhapet butësisht, duke siguruar një mbulim perfekt dhe një tharje të shpejtë.

Rezultati

Lëkura e fytyrës është e butë dhe uniforme, me një ngjyrë natyrale që zgjat gjithë ditën

 • Pa paraben
 • E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht
 • E testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur

Info. Shtesë

Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

30ml

Nuanca

01, 02, 03, 04, 05, 06

SPF

15

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Cure Make up Long Lasting Foundation (SPF 15)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART