Korff – Cure Make up Fondontinë fluide, për një rezultat rrezatues (SPF 15)

(2 përshtypje mbi produktin)

(Cure Make up Iluminating Foundation SPF 15)

zgjidhni nuancën për të parë produktin përkatës

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Fondontine fluide, e lehtë, ndriçuese për një rezultat rrezatues.
Falë prezencës së pigmenteve të çmuara, Perla të mbuluara dhe pluhur diamanti High-Tech, rrit menjëherë shkëlqimin e fytyrës. Formula është e pasuruar me acid Hialuronik dhe Vitaminë E.

Veprimi
– Mbulim i lehtë
– Uniformizon lëkurën
– Fsheh shenjat e lodhjes
– Menjëherë ndriçon pamjen e lëkurës
– Ndalon foto-plakjen
– Ngjyra natyrale

Tekstura
Tekstura fluide, e mëndafshtë në prekje, e lehtë, shumë e rehatshme në lëkurë.

Rezultati
Pamje rrezatuese dhe uniforme.

E testuar dermatologjikisht
Jo komedogjenike
E testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur

Info. Shtesë

Firma

Korff

Linja

Cure Make Up

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

30ml

Nuanca

01, 02, 03, 04, 05, 06

SPF

15

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Korff – Cure Make up Fondontinë fluide, për një rezultat rrezatues (SPF 15)
 • Aida D.

  E kam perdorur ?

 • Bona A. (blerës i verifikuar)

  Teksture e lehte, pak mbuluese me nje arome fantastike qe i jep lekures uniformitet

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART