- 20%

Korff – Correctionist serum rigjenerues kundër rrudhave

4,480 Lekë

(Correctionist anti wrinkle and regenerating serum)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoria: Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Serum fytyre me një teksturë xhel-krem, të lehtë dhe që përthithet me lehtësi. Formula përmban Rejuvenating Complex, një miks përbërsish aktivë që ndalon plakjen e lëkurës, redukton rrudhat, rrit elasticitetin, tonicitetin, hidratimin e lëkurës dhe shkëlqimin. Prezenca e ekstraktit të bimës Evodia rutaecarpa rrit shkëlqimin e lëkurës duke dhënë një pamje uniforme. E përshtatshme për të gjithë tipet e lëkurave.

 • Pa paraben
 • Jo komedogjenik
 • I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht
 • I testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur
Firma

Korff

Linja

Correctionist

Mosha

40+

Forma

Shishe me pompë

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Correctionist serum rigjenerues kundër rrudhave”

LART