- 20%

Korff – Correctionist Regenerating Rich Wrinkle Cream

5,040 Lekë

Krem i lehtë rigjenerues i rrudhave të para

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Korff – Correctionist Regenerating Rich Wrinkle Cream

Krem fytyre me një teksturë të pasur ,të butë dhe që përthithet me lehtësi. Formula përmban Rejuvenating Complex, një miks përbërësish aktivë që ndalojnë plakjen e lëkurës, reduktojnë rrudhat, rrisin elasticitetin, tonicitetin, hidratimin e lëkurës dhe shkëlqimin. Vaji i Makadamias dhe Arganit hidratojnë lëkurën ndërsa prezenca e dyllërave vegjetale jep efekt zbutës dhe ushqyes.

E përshtatshme për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme.

 •  Pa paraben
 • Jo komedogjenik
 • I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht
 • I testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë të pastër dhe të thatë, duke e masazhuar lehtë derisa të përthithet plotësisht.

Firma

Korff

Mosha

20+

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua (Water), Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Polydecene, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Glycereth-26, Propanediol, Isodecyl Neopentanoate, Steareth-21, Jojoba Esters, Argania spinosa Kernel Oil, Cetearyl Glucoside, Glyceryl Stearate, Macadamia ternifolia Seed Oil, …

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Correctionist Regenerating Rich Wrinkle Cream”

LART