- 20%

Korff – Correctionist Regenerating Light Cream

5,040 Lekë

Krem i lehtë rigjenerues i rrudhave të para

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Korff – Correctionist Regenerating Light Cream

Krem fytyre me një teksturë të lehtë, të butë dhe që përthithet me lehtësi. Formula përmban Rejuvenating Complex, një miks përbërësish aktivë që ndalon plakjen e lëkurës, redukton rrudhat, rrit elasticitetin, tonicitetin, hidratimin e lëkurës dhe shkëlqimin. Falë prezencës së zinkut reduktohet prodhimi i yndyrës dhe lëkura është më e pastër.

 • Pa paraben
 • Jo komedogjenik
 • I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht
 • I testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë të pastër dhe të thatë, duke e masazhuar lehtë derisa të përthithet plotësisht.

Firma

Korff

Linja

Correctionist

Forma

Vazo

Mosha

20+

Sasia

50ml

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, PEG-12 Dimethicone, Dibutyl Adipate, Propanediol, Butylene Glycol, Isononyl Isononanoate, Polymethyl Methacrylate, Sodium Polyacrylate, Glycerin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Evodia rutaecarpa Fruit Extract, Lauryl PEG/PPG-18/18 Methicone, Tocopheryl Acetate, Sodium

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Correctionist Regenerating Light Cream”

LART