- 30%

Korff – Correctionist Anti Wrinkle and Regenerating Eye Cream

3,430 Lekë

Krem rigjenerues i rrudhave të para për sytë

In stock

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Korff – Correctionist Anti Wrinkle and Regenerating Eye Cream

Krem për sytë me teksturë të lehtë xhel-krem që përthithet me lehtësi. Formula përmban një kompleks Rejuvenating Complex, një miks përbërësish aktivë që ndalon plakjen e lëkurës, redukton rrudhat, rrit elasticitetin, tonalitetin, hidratimin e lëkurës dhe shkëlqimin. Falë prezencës së derivateve të sojës lëkura është më elastike dhe e tonifikuar; Ginkgo Biloba dhe derivatet e kafeinës ndihmojnë në reduktimin e qeskave dhe rrathëve të zinj.

Për të gjithë tipet e lëkurave.

 • Pa paraben
 • Jo komedogjenik
 • I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht
 • I testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Linja

Correctionist

Mosha

20+

Forma

Flakon me pompë

Sasia

15ml

Aqua (Water), Glycereth-26, Hamamelis virginiana (Witch Hazel) Leaf Water, Butylene Glycol, Dicaprylyl Carbonate, Silica, Dimethicone, Isodecyl Neopentanoate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Glycerin, Theobroma cacao (Cocoa) Seed Butter, Cetearyl Alcohol, Simmondsia chinensis (Jojoba) Seed Oil, Glyceryl Stearate, Euphorbia cerifera Cera (Euphorbia cerifera (Candelilla) Wax), Propylene Glycol, Siloxanetriol Alginate, Behenyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Bisabolol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Cetearyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Hydrolyzed Soy Flour, Dipotassium Glycyrrhizate, PEG-8, Vitis vinifera (Grape) Fruit Extract, Ginkgo biloba Leaf Extract, Caffeine, Gluconolactone, Tocopherol, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Hexapeptide-9, Citric Acid, Sorbic Acid, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, Calcium Gluconate.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Correctionist Anti Wrinkle and Regenerating Eye Cream”

LART