- 30%

Korff – Complete Night Renew Serum

8,722 Lekë

Trajtim intensiv specifik për të nxitur rigjenerimin e lëkurës gjatë natës.

In stock

Përshkrimi i Produktit

KORFF – Complete Night Renew Serum

Trajtim intensiv specifik për të nxitur rigjenerimin e lëkurës gjatë natës.

Përmban acid mandelik, me një veprim efektiv ndriçues dhe kompleksin ekskluziv Chrono Age, i cili ndihmon në rregullimin e ciklit cirkadian gjumë-zgjim. Në këtë mënyrë përbërësit e mësipërm bashkëpunojnë për të rikthyer një lëkurë të tonifikuar, të relaksuar dhe rrezatuese. Shenjat e lodhjes dhe të moshës zvogëlohen dhe fytyra fiton shkëlqimin e munguar.

 • E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
 • Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe mërkur.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në darkë duke e masazhuar lehtë në lëkurë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Mosha

35+

Forma

Flakon me pompë

Sasia

30ml

Aqua (Water), Isodecyl Neopentanoate, Glycerin, Butylene Glycol, Mandelic Acid, Caprylic / Capric Triglyceride, Dipropylene Glycol, Isostearyl Alcohol, Butylene Glycol Cocoate, Cetyl Ricinoleate, Cyclopentasiloxane, Triethanolamine, Dimus Aculethicone dandelion, Tissue dalaxane Seed Extract, Xanthan Gum, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ethylcellulose, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Sodium Hyaluronate, Hydrogenated Polyisobutene, Niacinamide, Ginkgo biloba Extract cytus, Vitis vinactifera (Grape) Fruit Disaurea Extractan Extract, Plant Extract , Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Propylene Glycol, Sodium Hydroxide, Carbomer, Sodium Lactate, Palmitoyl Pentapeptide-4, Polysorbate 20, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Pentylene Glycol, Tromethamine, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potasszoarinium Sorbium, Sodorbium Sorbium Limonene, Linalool, Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Complete Night Renew Serum”

LART