- 25%

Korff – Complete Night Renew Face Pearls

8,880 Lekë

Trajton lëkurën gjatë natës, redukton shenjat e lodhjes dhe moshës duke i dhënë një pamje të ndritshme fytyrës.

In stock

Përshkrimi i Produktit

Korff – Complete Night Renew Face Pearls

Trajton lëkurën gjatë natës, redukton shenjat e lodhjes dhe moshës duke i dhënë një pamje të ndritshme fytyrës. Formula intensive e koncentruar, me teksturë të butë dhe të mëndafshtë, gjendet tek perlat me një dozë të vetme, të cilat ruajnë pastërtinë e përbërësve të saj aktivë. Vaji i çmuar i Camellia-s i ishullit Jeju, me veprim kundër rrudhave, dhe kompleksi ekskluziv i Chrono Age, favorizon rregullimin e ritmit cirkadian gjumë-zgjim. Shenjat e lodhjes dhe të moshës zvogëlohen, fytyra duket e lëmuar dhe e qetë pas zgjimit.

Trajton lëkurën gjatë natës, redukton shenjat e lodhjes dhe moshës duke i dhënë një pamje rrezatuese fytyrës.

 • E testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
 • Testuar për nikel, kobalt, krom, paladium dhe merkur.

Udhëzime për përdorim

Thyeni guaskën e perlës duke rrotulluar fundin e kapsulës dhe hidhni përmbajtjen në pëllëmbën tuaj. Aplikojeni produktin në lëkurën e pastër të fytyrës dhe qafës në mbrëmje, me lëvizje rrethore, për  një masazh të këndshëm.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Mosha

35+

Forma

Kapsula, Vazo

Sasia

28 Kapsula

Dimethicone; Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer; C12-15 Alkyl Benzoate; Silica; Camellia Japonica Seed Oil; Persea Gratissima (Avocado) Oil; Dimethiconol; Medicago Sativa Extract; Nymphaea Caerulea Flower Extract; Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract; Hydrolyzed Silk; Ceramide NG; Acetyl Tetrapeptide-9; Palmitoyl Hexapeptide-12; Mannitol; Squalene; Tocopherol; Tribehenin; Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Squalane; PEG-10 Rapeseed Sterol; Parfum (Fragrance); CI 77891 (Titanium Dioxide); CI 77491 (Iron Oxides).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Complete Night Renew Face Pearls”

LART