Zbritje

Korff – Collagen Regimen ampula tonifikuese me kolagjen

(1 përshtypje mbi produktin)

6,965 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Korff – Collagen Age Filler Boosting Ampoules

Trajtim anti-plakje, i ideuar për ta bërë lëkurën më të fortë dhe elastike. Ampulat për rritjen e kolagjenit, me kolagjen detar të hidrolizuar dhe acid hialuronik, përmirësojnë tonin e lëkurës, elasticitetin dhe hidratimin. Vitamina C dhe farat e xinxifes që përmbajnë, e mbajnë lëkurën të ndritshme dhe reduktojnë shfaqjen e rrudhave.

Udhëzime mbi përdorimin

Thyejeni pjesën e sipërme të ampulës. Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në lëkurën e fytyrës, qafës dhe dekoltesë.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Korff

Mosha

25+

Forma

Flakon

Sasia

7 ampula, 28 ampula

Aqua (Water); Glycerin; Panthenol; propanediol; Sodium Hyaluronate; Ascorbyl Glucoside; Faex (Yeast) Extract; Leuconostoc / Radish Root Ferment Filtered; Ziziphus jujuba Seed Extract; Soluble Collagen; Phytoecdysteroids; PEG-40 Hydrogenated Castor Oil; Sodium Hydroxide; Citric Acid; Sodium Citrate; phenoxyethanol; Ethylhexylglycerin; Sodium Benzoate; Potassium Sorbate; Disodium EDTA; Parfum (Fragrance).

The list of ingredients is constantly updated. Please refer to the ingredients on the packaging.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Korff – Collagen Regimen ampula tonifikuese me kolagjen
 • (blerës i verifikuar)

  Fantastike! Ushqejne fytyren ne menyrne e duhur!

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART