- 20%

Korff – Cleansing Micellar Make-up Removing gel

Original price was: 3,080 Lekë.Current price is: 2,464 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Xhel micelar që pastron dhe heq make up duke e lënë lëkurën të pastër dhe të butë. E pasur me ekstrakt të Ganoderma lucidum dhe acid hialuronik për një efekt hidratues dhe zbutës. Formulë delikate ideale për të gjithë llojet e lëkurave dhe personat me lente kontakti.

Aplikohet në mëngjes dhe/ose darkë me një tampon pambuku.

Pa paraben, alkool, parfum
E testuar kliniksht, dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht
Jokomedogjenik
E testuar për Nikel, kobalt, palladium dhe mërkur.

Firma

Korff

Linja

Korff Cleansing

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Cleansing Micellar Make-up Removing gel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART