- 20%

Korff – Cleansing biphasic make-up remover

2,464 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Solucion bifazik qe pastron make-up nga fytyra, syte dhe buzet; gjithashtu shume I pershtatshem per pastrimin e make-up rezistent ndaj ujit. E le lekuren te paster duke dhene nje njesi mireqenie. E pasur me ekstrakt te Ganoderma lucidum . Per te gjithe llojet e lekurave.
Perdorimi: perziejeni mire solucionin derisa ted y fazat te bashkohen. Vendoseni nje sasi ne nje tampon pambuku dhe aplikojeni ne fytyre
Pa paraben, parfum
I testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht
Ideal per personat qe mabjne lente kontakti
I testuar per nikel, kobalt, palladium dhe merkur

Firma

Korff

Linja

Korff Cleansing

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Cleansing biphasic make-up remover”

LART