- 20%

Korff – Antiredness Serum i koncentruar kundër skuqjeve

Original price was: 3,880 Lekë.Current price is: 3,104 Lekë.

(Concentrated Serum for Sensitive Skin 30ml)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Serum kundër skuqjes me teksturë krem-xhel e freskët dhe që përthithet me lehtësi.
Prezenca e ekstraktit të Ginkgo Biloba, një derivat Liquirizia dhe Pantenoli bëjnë një trajtim të veçantë të indikuar  për qetësimin e lëkurës së ndjeshme dhe për reduktimin e skuqjes. Për më tepër, një përzierje e vitaminave, ekstrakt i Viola Tricolor, Acidi Hialuronik dhe një derivat i vajit të ullirit, kundërshton shenjat e plakjes së lëkurës, duke e mbajtur lëkurën e hidratuar, elastike dhe me ndriçim.

Veçanërisht e indikuar për qetësimin e lëkurave të skuqura dhe të ndjeshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të pastruar e të thatë, duke e përhapur produktin me lëvizje rrethore deri në përthithjen e plotë. Për një rezultat akoma më të mirë këshillohet përdorimi së bashku me Korff Antiredness Day Cream SPF 20.

 • Pa parfum
 • Jo komedogjenik
 • I testuar klinikisht dhe dermatologjiksht
 • I testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Merkur dhe Paladium.
Firma

Korff

Linja

Antiredness

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Butylene Glycol, Glycerin, Ethylhexyl Triazone, Dicaprylyl Carbonate, HDI / Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Isononyl Isononanoate, Silica, Cetearyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Bis, Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dibutyl Adipate, Niacinamide, Propylene Glycol, Behenyl Alcohol, Panthenol, Squalane, Cetearyl Glucoside, Arachidyl Glucoside, Allantoin, Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Xanthan Gum, Mica, Dimethiconol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate / VP Copolymer, Dipotassium Glycyrrhizate, Hydrolyzed Viola tricolor Extract , Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, PEG, 8, Dimethicone / Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Tocopherol, Ginkgo biloba Leaf Extract, Glyceryl Linolenate,Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide, BHT, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, CI 77491 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide).

The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packages.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Antiredness Serum i koncentruar kundër skuqjeve”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART