- 30%

Korff – Antiredness Krem dite + serum kundër skuqjeve Dhuratë

(1 përshtypje mbi produktin)

5,432 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Trajtim kundër skuqjes (50ml) me tekturë fluide, të freskët dhe që përthithet me lehtësi. Prezenca e ekstraktit të Ginkgo Biloba, një derivat Liquirizia dhe Pantenoli bëjnë një trajtim të veçantë të indikuar  për qetësimin e lëkurës së ndjeshme dhe reduktuar skuqjen. Për më tepër, një perzierje e vitaminave, ekstrakt i Viola Tricolor, Acidi Hialuronik dhe një derivat i vajit të ullirit, kundërshton shenjat e plakjes së lëkurës, duke e mbajtur lëkurën e hidratuar, elastike dhe me ndriçim. Filtri SPF 20 garanton një mbrojtje nga dielli duke kundërshtuar fotoplakjen dhe si rrjedhojë parandaluar rrudhat.

Veçanërisht e indikuar për qetësimin e lëkurave të skuqura dhe të ndjeshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë të pastruar, duke e shpërndarë produktin me lëvizje rrethore deri në absorbimin e plotë. Për një rezultat më të mirë këshillohet përdorimi së bashku me Antiredness Concentrated Serum.

 • Pa parfum
 • Jo komedogjenik
 • I testuar klinikisht dhe dermatologjiksht
 • I testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Mërkur dhe Paladium

Dhuratë!

Serum kundër skuqjes (30ml) me teksturë krem-xhel e freskët dhe që përthithet me lehtësi. Prezenca e ekstraktit të Ginkgo Biloba, një derivat Liquirizia dhe Pantenoli bëjnë një trajtim të veçantë të indikuar  për qetësimin e lëkurës së ndjeshme dhe për reduktimin e skuqjes. Për më tepër, një përzierje e vitaminave, ekstrakt i Viola Tricolor, Acidi Hialuronik dhe një derivat i vajit të ullirit, kundërshton shenjat e plakjes së lëkurës, duke e mbajtur lëkurën e hidratuar, elastike dhe me ndriçim.

Veçanërisht e indikuar për qetësimin e lëkurave të skuqura dhe të ndjeshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të pastruar e të thatë, duke e përhapur produktin me lëvizje rrethore deri në përthithjen e plotë. Për një rezultat akoma më të mirë këshillohet përdorimi së bashku me Korff Antiredness Day Cream SPF 20.

 • Pa parfum
 • Jo komedogjenik
 • I testuar klinikisht dhe dermatologjiksht
 • I testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Merkur dhe Paladium.
Firma

Korff

Linja

Antiredness

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml, 50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Korff – Antiredness Krem dite + serum kundër skuqjeve Dhuratë
 • Daria S. (blerës i verifikuar)

  Testuar ne dite te nxehta dhe me diell, skuqja eshte reduktuar dukshem. Serumi shume i mire!

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART