- 30%

Korff – Antiredness Krem dite kundër skuqjeve për lëkura të ndjeshme (SPF 20)

2,716 Lekë

(Korff – Antiredness Cream for Sensitive Skin SPF 20 50ml)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Trajtim kundër skuqjes me tekturë fluide, të freskët dhe që përthithet me lehtësi.
Prezenca e ekstraktit të Ginkgo Biloba, një derivat Liquirizia dhe Pantenoli bëjnë një trajtim të veçantë të indikuar  për qetësimin e lëkurës së ndjeshme dhe reduktuar skuqjen. Për më tepër, një perzierje e vitaminave, ekstrakt i Viola Tricolor, Acidi Hialuronik dhe një derivat i vajit të ullirit, kundërshton shenjat e plakjes së lëkurës, duke e mbajtur lëkurën e hidratuar, elastike dhe me ndriçim. Filtri SPF 20 garanton një mbrojtje nga dielli duke kundërshtuar fotoplakjen dhe si rrjedhojë parandaluar rrudhat.

Veçanërisht e indikuar për qetësimin e lëkurave të skuqura dhe të ndjeshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në fytyrë të pastruar, duke e shpërndarë produktin me lëvizje rrethore deri në absorbimin e plotë. Për një rezultat më të mirë këshillohet përdorimi së bashku me Antiredness Concentrated Serum.

 • Pa parfum
 • Jo komedogjenik
 • I testuar klinikisht dhe dermatologjiksht
 • I testuar për Nikel, Krom, Kobalt, Mërkur dhe Paladium.
Firma

Korff

Linja

Antiredness

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

SPF

20

Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Butylene Glycol, Glycerin, Ethylhexyl Triazone, Dicaprylyl Carbonate, HDI / Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Isononyl Isononanoate, Silica, Cetearyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Bis, Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dibutyl Adipate, Niacinamide, Propylene Glycol, Behenyl Alcohol, Panthenol, Squalane, Cetearyl Glucoside, Arachidyl Glucoside, Allantoin, Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Xanthan Gum, Mica, Dimethiconol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate / VP Copolymer, Dipotassium Glycyrrhizate, Hydrolyzed Viola tricolor Extract , Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, PEG, 8, Dimethicone / Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Tocopherol, Ginkgo biloba Leaf Extract, Glyceryl Linolenate,Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide, BHT, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, CI 77491 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide).

The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packages.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Antiredness Krem dite kundër skuqjeve për lëkura të ndjeshme (SPF 20)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART