- 30%

Korff – 365 Protection Serum (SPF 50)

3,460 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Korff 365 Protection Serum (SPF 50)

Serumi 365 Protection për fytyrën ofron mbrojtje shumë të lartë dhe garanton mbrojtje me një spektër të gjerë nga rrezet e diellit. Mbron nga dëmtimet oksiduese dhe siguron 8 orë hidratim.

Mund të përdoret çdo ditë, tekstura e tij e lëngshme me një prekje jo të yndyrshme është perfekte përpara aplikimit të grimit.

 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe më të ndjeshmet.
 • Pa parfum

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni produktin në fytyrë në mënyrë uniforme.

Në rast të ekspozimit në diell, aplikojeni serumin shpesh të paktën 30 minuta para ekspozimit.

Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

SPF

50

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – 365 Protection Serum (SPF 50)”

Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Polymethyl Methacrylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dimethicone, Ethylhexyl Triazone, Silica, Polyester-7, Glycerin, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Bisabolol, Ectoin, Glucosylrutin, Isoquercitrin, Microcrystalline Cellulose, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Cellulose Gum, PEG-8, Aluminum Hydroxide, Sodium Lauroyl Glutamate, Lysine, Magnesium Chloride, Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate, Sodium Hydroxide, Ascorbic Acid, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, CI 77891. The list of ingredients is constantly updated. We invite you to refer to the ingredients shown on the packages.

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART