- 30%

Korff – 365 Protection Colored Face Serum (SPF 50+)

3,458 Lekë

Serum mbrojtës kundër rrezeve të diellit dhe hidratues për të gjitha llojet e lëkurës

Kategoritë: , , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Korff 365 Protection Colored Face Serum (SPF 50+)

365 Protection Colored Face Serum garanton mbrojtje shumë të lartë nga dielli, mbron nga dëmtimet oksidative dhe siguron 8 orë hidratim.

 • Për përdorim të përditshëm.
 • Tekstura e tij e lëngshme me një prekje të thatë është perfekte për zbardhjen e lëkurës dhe mund të shërbejë si bazë make-up.
 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe më sensitivet.
 • Pa aromë, ngjyrues sintetike dhe derivate gruri.
 • Efekti: Hidratim deri në 34.3%.
 • I papërshkueshëm nga uji.
 • I testuar klinikisht, oftalmologjikisht dhe dermatologjikisht.
 • I testuar gjithashtu dhe për nikel, kobalt, krom, paladium dhe mërkur.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Shpërndajeni produktin në mënyrë të barabartë në fytyrë.
 • Në rast ekspozimi në diell, aplikojeni serumin shpesh dhe të paktën 30 minuta para ekspozimit.
Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

30ml

Lloji i lëkurës

Të gjitha

SPF

50+

Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Polymethyl Methacrylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dimethicone, Ethylhexyl Triazone, Silica, Polyester-7, Glycerin, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Allantoin, Sodium
Hyaluronate , Tocopheryl Acetate, Bisabolol, Ectoin, Glucosylrutin,
Isoquercitrin, Magnesium Chloride, Microcrystalline Cellulose, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Cellulose Gum, PEG-8; Aluminum Hydroxide, Sodium Lauroyl Glutamate, Lysine, Tocopherol, BHT, Ascorbyl
Palmitate, Sodium Hydroxide, Ascorbic Acid, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – 365 Protection Colored Face Serum (SPF 50+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART