- 30%

Korf – White Silk Face Exfoliating Pads

3,262 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Korf – White Silk Face Exfoliating Pads

Tamponë eksfoliues me Spot Correct Complex dhe Vitamin PP.

Zvogëlojnë intensitetin e njollave të errëta në fytyrë dhe rrisin shkëlqimin e lëkurës.

Udhëzime për përdorim

Përdorni një tampon në  fytyrë e në qafë duke masazhuar lehtë, për tu siguruar që të shpërndani produktin në të gjithë zonat në fjalë. Përsëriteni çdo mbrëmje për 30 ditë. Në muajt vijues, vazhdoni trajtimin duke aplikuar një tampon çdo mbrëmje dy herë në javë  derisa të  arrihet zbehja e dëshiruar e njollës.

Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50 tamponë

Aqua (Water), Glycereth-26, Pentylene Glycol, Glycolic Acid, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Niacinamide, Lactobacillus/Punica granatum Fruit Ferment Extract, Allantoin, Arginine, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Hydroxyethylcellulose, PPG-26-Buteth-26, Sodium Hydroxide, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Phytic Acid, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korf – White Silk Face Exfoliating Pads”

LART