- 5%

Kokoso – Natural Konjac Baby Bath Sponge

1,425 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Kokoso – Natural Konjac Baby Bath Sponge

Sfungjeri natyral i banjës për fëmijë është bërë nga Konjac 100% i pastër. Fibrat bimore jashtëzakonisht të buta dhe të biodegradueshme e lënë lëkurën delikate të pastër, të lumtur dhe të freskët.

 • Bërë nga fibrat bimore të cilësisë më të lartë Konjac
 • Pastron butësisht gjatë masazhit
 • Lë lëkurën të ndjehet e hidratuar në mënyrë natyrale
 • Ndihmon në balancimin e pH të lëkurës
 • Përmban veti natyrale antioksidante
 • Fibra bimore 100% natyrale, të biodegradueshme, të qëndrueshme

Udhëzime mbi përdorimin

Zhyteni në ujë të ngrohtë dhe shtypeni disa herë derisa të bëhet e butë.
Masazhoni butësisht me lëvizje rrethore në lëkurën dhe skalpin e foshnjës.
Shpëlajeni dhe shtypni butësisht për të nxjerrë ujin e tepërt.
Për rezultate më të mira, ndërrojeni çdo 1-3 muaj

0/5 (0 Reviews)
Firma

Kokoso

Mosha

Fëmijë

100% Konjac Vegetable Fibre

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Kokoso – Natural Konjac Baby Bath Sponge”

LART