Zbritje

Kokoso – Coconut Oil Baby Lotion

2,090 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Kokoso – Coconut Oil Baby Lotion

Locioni për fëmijë me vaj kokosi sjell hidratim të menjëhershëm. Qetësuese në lëkurën e foshnjës tuaj me përbërës të pastër dhe të butë me bazë bimore. Vajrat organikë të kokosit dhe bajamet e ëmbla zbusin dhe ushqejnë, ndërsa sheqernat bimore natyrale forcojnë në mënyrë aktive barrierën mbrojtëse të lëkurës për të siguruar me shumë hidratim.

 • Formula natyrale aktive hidraton dhe zbut
 • 99% me prejardhje natyrale
 • I testuar dermatologjikisht
 • I sigurt për të sapolindurit
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të prirur ndaj ekzemës

E disponueshme në aromë kokosi ose pa aromë. Rekomandojmë produktet pa aromë për të sapolindurit.

Udhëzime mbi përdorimin

Shtyni pompën për të lëshuar locion në duar. Butësisht lëmoni lëkurën në fytyrë ose trup. Aplikojeni dy herë në ditë për ta mbajtur lëkurën të hidratuar dhe të butë.

Info. Shtesë

Firma

Kokoso

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

190 ml

Aroma

Natural Coconut, Fragrance-Free

Fragrance-Free:

Aqua, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Vegetable Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Arachidyl Glucoside, Hydroxyacetophenone, Carbomer, Sodium Dehydroacetate, Xylitol, Tocopherol (Vitamin E), Xanthan Gum, Glucose, Sodium Hydroxide.

Natural Coconut:
100% natural allergen-free coconut scent.

Aqua, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Vegetable Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Xylitylglucoside, Parfum (100% Natural and Allergen Free), Anhydroxylitol, Arachidyl Glucoside, Hydroxyacetophenone, Carbomer, Sodium Dehydroacetate, Xylitol, Tocopherol (Vitamin E), Xanthan Gum, Glucose, Sodium Hydroxide.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Kokoso – Coconut Oil Baby Lotion”

LART