- 10%

Kokoso – Coconut Bathtime Set

3,780 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Kokoso – Coconut Bathtime Set

Kurseni 15% në produktet me setin e banjës Kokoso!

Përmban tre produkte natyrale ushqyese në një kuti dhuratë të dizenjuar bukur. Të krijuara me vaj organik hidratues të kokosit dhe me aromë delikate me kokos 100% natyral pa alergjen, këto produkte të vlerësuara e lënë lëkurën e foshnjës të freskët, të butë dhe me aromë hyjnore.

Seti përmban:

 • Shamapo e butë për flokët dhe trupin – Kokos natyral 200 ml
 • Locion për fëmijë me vaj kokosi – Kokosi natyral 190ml
 • Sfungjeri i banjës Konjac Baby Bath – 100% natyral, i qëndrueshëm dhe i biodegradueshëm

Udhëzime mbi përdorimin

Pomponi shampon natyrale të flokëve dhe trupit të kokosit në sfungjerin natyral  për të krijuar një shkumë të butë pastruese dhe për t’i bërë flluskat të shkojnë më tej. Pas larjes, përdorni locionin  për fëmijë me vaj kokosi për të hidratuar dhe parandaluar tharjen e lëkurës delikate.

Firma

Kokoso

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

190 ml, 200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Kokoso – Coconut Bathtime Set”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART