Kokoso – Baby Towel with Hood, peshqir organik për bebe

2,800 Lekë

Peshqir me kapuc 100% pambuk organik për fëmijë të vegjël

Përshkrimi i Produktit

Kokoso Baby Towel with Hood

Thajeni dhe mbroni lëkurën delikate të të voglit tuaj me peshqirin fantastik me kapuç për fëmijë. I krijuar për të qenë i butë me lëkurën dhe ekologjik me mjedisin, me përbërje 100% pambuk organik eko-miqësor me përdredhje të ulët super i butë dhe ultra-thithës – perfekt për ato përqafime pas larjes së trupit. Pambuku me përdredhje të ulët krijon më shumë ajër dhe hapësirë ​​midis fibrave duke rezultuar në një peshqir super të butë dhe absorbues. Ka avantazhin e proçesit të shkurtër të prodhimit, efikasitetit të lartë dhe pa ndotje shtesë mjedisore gjatë procesit të prodhimit. Është gjithashtu 100% organik.

Pse është kaq e rëndësishme për ne përdorimi i pambukut organik?

Me sfidat e sotme të qëndrueshmërisë dhe kontributin e industrisë së tekstilit në këto sfida, janë zgjedhur fibra organike për të prodhuar peshqirin për fëmijë, në mënyrë që të ketë ndikimin të ulët negativ mjedisor dhe në të njëjtën kohë pambukun më cilësor për lëkurën delikate të foshnjës tuaj. Fijet organike janë fibra natyrale të rritura pa përdorimin e pesticideve sintetike, herbicideve dhe OMGJ-ve sipas parimeve të bujqësisë organike, e cila nga ana e saj ruan shëndetin e ekosistemeve, tokave dhe njerëzve.

Karakteristikat:

 • 100% pambuk organik premium
 • Fije me përdredhje të ulët, ekologjike, pa kimikate të forta
 • Dizajn i lezetshëm unisex, e butë dhe komode
 • E bardhë e pastër me buzë gri të lehta në përmasa 75cm x 75cm, e qëndisur me logon tonë jargavan
 • E përkryer për të sapolindurit, por mjaft e gjerë edhe për të vegjlit
 • Një dhuratë e mrekullueshme për fëmijën

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni peshqirin për të mbështjellë të voglin tuaj pas dushit.

Firma

Kokoso

Mosha

Fëmijë

Sasia

1 copë

100 % cotton

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Kokoso – Baby Towel with Hood, peshqir organik për bebe”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART