- 10%

Kokoso Baby – Sensitive Scalp Set

3,240 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Kokoso Baby – Sensitive Scalp Set

Seti për skalpin e ndjeshëm, i krijuar posaçërisht për të mbajtur kokat e vogla të përkëdhelura dhe të pastra. Lëkura e kokës së foshnjës është një nga zonat më të ndjeshme të lëkurës së tyre delikate, por shpesh anashkalohet derisa të shfaqet acarimi, thatësia ose krustat e qumështit.

Seti përmban tre produkte, të dizejnuara për të balancuar mikroflorën e kokës së foshnjës me përbërës të butë dhe qetësues. Vaji organik i kokosit rikthen lagështinë, aloe vera organike qetëson irritimin dhe ekstrakti natyral aktiv i farës së selinos redukton prodhimin e sebumit.

 • I përshtatshëm që nga lindja
 • I sigurt për lëkurën e ndjeshme dhe të prirur ndaj ekzemës
 • I testuar dermatologjikisht
 • Produkte të prodhuara në mënyrë natyrale

Seti përmban:

 1. Vajin organik të kokosit Kokoso Baby® (70 g)
 2. Krem Happy Scalp™ (25 ml)
 3. Furçë flokësh natyrale për fëmijë
Firma

Kokoso

Mosha

Fëmijë

Forma

tubet me aplikator, Vazo

Sasia

70gr, 25ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Kokoso Baby – Sensitive Scalp Set”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART