- 10%

Kokoso Baby – Natural Baby Hairbrush

1,440 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Kokoso Baby – Natural Baby Hairbrush

Për foshnjat dhe të vegjlit, furça jonë natyrale për fëmijë është bërë nga dru ahu me cilësi të lartë, me qime të buta por të forta natyrale të derrit. Ajo vjen me një paketim super të lezetshme për të mbajtur pluhurin larg, e bërë nga fibra natyrale jute.

 • Ndihmon në mbajtjen e flokëve delikat në vend
 • Qimet natyrale të derrit shpërndajnë në mënyrë të barabartë vajin e flokëve për flokët me pamje më të shëndetshme
 • Larja e lehtë e flokëve dhe e kokës mund ta ndihmojë fëmijën të relaksohet para gjumit
 • Larja e rregullt ndihmon në përgatitjen e të vegjëlve për një rutinë të mirë të kujdesit të flokëve më vonë

Udhëzime mbi përdorimin

Përdorni furçën për të rregulluar butësisht flokët e foshnjës dhe masazhoni butësisht skalpin delikat të kokës.
Për masazhin përfundimtar të kokës, aplikoni vajin organik të kokosit Kokoso Baby® me lëvizje të buta rrethore.

Firma

Kokoso

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Kokoso Baby – Natural Baby Hairbrush”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART