- 5%

Kokoso Baby – Happy Scalp Cream

1,425 Lekë

In stock

Përshkrimi i Produktit

Kokoso Baby – Happy Scalp Cream

Kremi i butë Happy Scalp™ me bazë bimore është i formuluar posaçërisht për të qetësuar dhe lëmuar lëkurën e kokës së foshnjës. Formula natyrale aktive balancon mikroflorën e kokës për të rikthyer një pamje më të shëndetshme të kokës me vaj organik ushqyes të kokosit, aloe vera organike qetësuese dhe ekstrakt pastrues të farës së selinos.

 • Hidraton skalpin e thatë
 • Redukton prodhimin e sebumit (vajit).
 • Balancon mikroflorën e kokës
 • I testuar dermatologjikisht
 • I sigurt për të porsalindurit
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të prirur ndaj ekzemës
 • Formulë e lehtë, pa aromë

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël dhe masazhojeni butësisht në lëkurën e kokës aty ku nevojitet.
ër rezultate më të mira aplikojeni vazhdimisht, në mëngjes dhe në mbrëmje, për aq kohë sa nevojitet.
Kremi duhet të qëndrojë për pak kohë në lëkurë, rekomandohet ta lani fëmijën fillimisht dhe ta aplikoni më pas. Mund të aplikohet në ballë dhe vetulla.
I sigurt për t’u përdorur që nga lindja, është gjithashtu i shkëlqyer për këdo në familje me një skalp të irrituar.

Firma

Kokoso

Mosha

Të gjithë

Forma

tubet me aplikator

Sasia

25ml

Aqua, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Apium Graveolens (Celery) Seed Extract, Citric Acid, Cetearyl Alcohol, Hydroxyacetophenone, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Sodium Dehydroacetate, Tocopherol (Vitamin E).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Kokoso Baby – Happy Scalp Cream”

LART