Zbritje

Kokoso Baby – Gentle Hair & Body Wash

1,620 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Kokoso Baby – Gentle Hair & Body Wash

Gentle Hair & Body Wash përmban vaj organik kokosi hidratues 10%, të përzier me aloe vera organike qetësuese dhe flluska me bazë kokosi. Formula e butë kremoze pastron butësisht lëkurën delikate, zbut lëkurën e skalpit dhe ushqen flokët nga rrënja në majë.

 • Ultra i butë dhe pH i balancuar
 • 80% organik
 • I mbushur me përbërës të dobishëm me bazë bimore
 • I testuar dermatologjikisht dhe i aprovuar nga pediatri
 • I sigurt që nga lindja
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të prirur ndaj ekzemës
 • Paketim i qëndrueshëm – shishe të riciklueshme
 • Aroma e ëmbël e kokosit, e krijuar ekskluzivisht në Zvicër, është 100% natyrale dhe pa 26 alergenet e listuara në Rregulloret Evropiane.

Udhëzime mbi përdorimin

Mund të përdoret si shampo dhe larës për trupin për bebe dhe fëmijë. Shtypni pompën, lajeni butësisht dhe më pas shpëlajeni mirë.

Për të krijuar flluska më të mëdha, shtoni pak më shumë ujë në duart tuaja.

Info. Shtesë

Firma

Kokoso

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml

Aroma

coconut fragrance, unfragranced

Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Lauroyl Glutamate, Vegetable Glycerin, Coco-Betaine, Methylpropanediol, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Parfum (100% Natural and Allergen-Free), Caprylyl Glycol, Citric Acid, Tocopherol (Vitamin E), Phenylpropanol, Dehydroacetic Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Kokoso Baby – Gentle Hair & Body Wash”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART