Zbritje

Kokoso Baby – Coconut Oil

1,080 Lekë1,530 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Kokoso Baby – Coconut Oil

Mban lëkurën delikate të hidratuar dhe të butë për fëmijën me vajin organik të kokosit Kokoso Baby.
I përbërë me lëndë ushqyese natyrale qetësuese dhe acide yndyrore, ky vaj mrekullibërës me shumë funksione do të kujdeset dhe mbrojë lëkurën e familjes suaj në mënyra të ndryshme.

-Ultra e lehtë dhe jo e yndyrshme për ta mbajtur lëkurën të qetë dhe të butë.
-Përmban veti natyrale anti-inflamatore, antibakteriale dhe antimikrobike.
-I testuar dermatologjikisht. I sigurt për tu përdorur te të porsalindurit.
-I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe lëkurë të prirur ndaj ekzemës.

Udhëzime mbi përdorimin

Vaji i kokosit është i ngurtë në temperaturën e dhomës, por shkrihet në mënyrë magjike në ngrohtësinë e duarve. Merrni pak nga vaji i fortë dhe shkrijeni në duar. Masazhojeni butësisht në lëkurë, skalp ose flokë. Aplikojeni çdo ditë pas larjes, për masazhin e bebes, ndërrimin e pelenave dhe sa herë që lëkura ka nevojë për kujdes ushqyes.

Përdoret si:

• Vaj masazhi
• Balsam për pelena
• Hidratues për trupin
• Vaj për flokët
• Kujdes për lëkurën e kokës
• Rrudha të lëkurës
• Skuqje dhe irritime të lëkurës
• Lëkurë e thatë
• Lëkura e prirur ndaj ekzemës
• Pas diellit
• Pastrues i lëkurës

Info. Shtesë

Firma

Kokoso

Mosha

Fëmijë

Forma

Vazo

Sasia

168gr, 70gr

100% Cocos Nucifera (Coconut) Oil and nothing else

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Kokoso Baby – Coconut Oil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART