Kokoso – Baby Bath Brush, Furçë Silikoni

1,600 Lekë

Furçë për të pastruar flokët dhe skalpin e fëmijës suaj

Përshkrimi i Produktit

Kokoso Baby Bath Brush

Baby Bath Brush është një furçë super e butë për fëmijën me material silikoni ekologjik me cilësi të lartë për të masazhuar butësisht lëkurën e kokës së foshnjës dhe për të pastruar lëkurën e vdekur teksa lani flokët e tyre.

Karakteristikat:

 • Ideale për të larë flokët me shampo nëse fëmija juaj ka krusta në skalp
 • Material silikoni eko-miqësor, pa BPA, antibakterial, hipoalergjik
 • E çertifikuar në përputhje me AnchorCert Pro, që do të thotë se është e butë me lëkurën dhe nuk shkakton alergji
 • E lehtë në përdorim dhe për tu pastruar
 • Heq butësisht krustat dhe skuamat
 • Ndihet i butë dhe qetësues në lëkurën e kokës së foshnjës
 • Stimulon qarkullimin e gjakut
 • I përshtatshëm për çdo moshë që nga lindja e sipër

Udhëzime mbi përdorimin

Mbajeni furçën me anë të dorezës me pjesën e brendshme të dorës. Masazhoni butësisht kokën e foshnjës duke bërë lëvizje rrethore. Mund të përdoret edhe për masazh në të gjithë trupin.

Firma

Kokoso

Mosha

Fëmijë

Forma

Furçë

Sasia

1 copë

silicon eco-friendly

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Kokoso – Baby Bath Brush, Furçë Silikoni”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART