Kokoso Baby – Baby-Soft Balm Stick

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Kokoso Baby – Baby-Soft Balm Stick

Balsami Baby-Soft Stick ofron lagështi natyrale dhe mbrojtje për lëkurën e familjes suaj në një stick. I krijuar me përbërës 100% natyralë dhe organikë, ky balsam magjik me shumë qëllime krijon një barrierë ushqyese kundër elementëve, hidraton lëkurën e thatë dhe qetëson irritimin nga ftohjet, ose daljen e dhëmbëve.

 • Rrëshqet lehtësisht në lëkurë
 • Krijon një mburojë për motin dhe mjedisin për fytyrat delikate
 • Ideale për fazën e driblimit
 • Mund të aplikohet kudo në trup
 • Qetëson duart e thata, buzët e lënduara, hundët që rrjedhin dhe faqet e plasaritura
 • E shkëlqyeshme për gunga dhe mavijosje
 • I testuar dermatologjikisht
 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të prirur ndaj ekzemës
 • Aplikim i lehtë
 • Madhësia perfekte për xhepin ose çantën tuaj

E disponueshme në dy formate, aromë livando dhe pa aromë. Ne rekomandojmë produktet pa aromë për të sapolindurit dhe për lëkurë shumë të ndjeshme.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë kudo që të nevojitet.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Kokoso

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick Roll-On

Sasia

45 gr

Unfragranced:
• 100% natural and organic
Olea Europaea (Olive) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cera Alba (Beeswax), Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter).

Organic Lavender:
• 100% natural and organic
Olea Europaea (Olive) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cera Alba (Beeswax), Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Lavandula Latifolia Herb (Lavender) Oil, Geraniol*, Limonene*, Linalool* *(from natural essential oils).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Kokoso Baby – Baby-Soft Balm Stick”

LART