Zbritje

Klorane – Shampo për rënien e flokëve me kininë

(1 përshtypje mbi produktin)

1,040 Lekë1,680 Lekë

Shampo kundër rënies së flokëve me kininë, ndihmon në forcimin dhe rritjen e tyre.

Rezultate: Flokë dukshëm të shëndetshëm, te fortë dhe rezistentë.

Hiq

Përshkrimi i Produktit

Shampo për rënien e flokëve me kininë dhe vitaminë B

Klorane Shampoo me Kininë dhe Vitaminë B është krijuar  posaçërisht për t’u kujdesin e flokëve  të hollë dhe të dobët, për të parandaluar rënien e tyre si dhe si plotësuese e trajtimeve të rënies së flokëve.Kinina ka veti tonifikuese të fuqishme, të vërtetuara shkencërisht. Me vitaminën B, ajo ka veti stimuluese për flokët.Një “banjë e vërtetë vitaliteti” që  u rijep forcë dhe vitalitet flokëve.

 • Flokë dukshëm të shëndetshëm
 • Forcon flokët, ndihmon në trashësinë e tyre
 • Ruan ekuilibrin natyror të flokëve dhe skalpit
 • Rikthen energjinë dhe gjallërinë e flokëve
 • Hidraton dhe ushqen
 • Pa silikon
 • Formulë e biodegradueshme

 

Udhëzime mbi përdoriminView product

Një aplikim është i mjaftueshëm. Shpëlajeni mirë. Në rast kontakti me sytë lajini ato me ujë të rrjedhshëm.

Produkte plotësuese: Balsam me kininëKeratin Strength Spray

Informacion Shtesë

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml, 400ml

Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Mipa, Lauryl Betaine, Alcohol, Biotin, Blue 1 (CI 42090), Caprylyl Glycol, Caramel, Cinchona Calisaya Bark Extract, Disodium EDTA, Fragrance (Parfum), Glycerin, Panthenol, Pantolactone, Phenoxyethanol, Polyquaternium-22, Pyridoxine HCL, Red 33 (CI 17200), Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Triethanolamine.

Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  100%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Klorane – Shampo për rënien e flokëve me kininë
 • Avatar

  Egla G. (blerës i verifikuar)


  ??✨

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×