Zbritje

Klorane – Shampo për lëkurën e kokës të irrituar

(2 përshtypje mbi produktin)

1,120 Lekë1,760 Lekë

Shampoja Klorane për lëkurë të ndjeshme dhe skalp të irrituar ndihmon në qetësimin e lëkures dhe ofron ndjenjën e relaksit. 

Rezultate: Qetëson lëkurën e kokës, pastron butësisht flokët dhe lëkuren nëpermjet pH të balancuar dhe i jep shkëlqim flokëve.

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Shampo për lëkurën e kokës të irrituar

Shampo qetësuese dhe anti-irrituese Klorane, është një shampo e rekomanduar për skalpet e ndjeshëm dhe të irrituar.Formula e saj me pH fiziologjik lejon një pastrim të butë dhe mbron lëkurën e kokës për rehati optimale gjatë 24 orëve, veçanërisht në sajë të ekstraktit të Peony.Flokët janë të butë, dhe ndihen si mëndafsh.Aroma e freskët e peony ka veti relaksuese të vërtetuara shkencërisht.

 • Skalpi është i qetësuar dhe i hidratuar
 • Pastron duke respektuar ekuilibrin  e skalpit
 • Ndihmon ne krehjen me lehtësi
 • Formulë ultra-e butë dhe pH i balancuar
 • Flokët janë të butë, me shkëlqim
 • Formulë e biodegradueshme
 • Vegane
 • Hipoalergjike

Udhëzime për përdorim

Vendoseni në flokë të lagur. Butësisht masazhojeni në skalp, më pas shpëlajeni. Përdoreni si një shampo me përdorim të shpeshtë ose si një plotësues të një trajtimi kundër zbokthit.

Informacion Shtesë

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml, 400ml

Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Zinc Coceth Sulfate, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Coco-Glucoside, Caramel, Citric Acid, Fragrance (Parfum), Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Paeonia Lactiflora Root Extract, Propylene Glycol, Red 33, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Klorane – Shampo për lëkurën e kokës të irrituar
 • .

  Kjo eshte shpetim per skalpin e irrituar,dhe e pastron flokun ne menyre te shkelqyer,5/5⭐

 • .

  Kjo shampo eshte super per scalp te irrituar ,qeteson skalpin,ben super larje dhe super arome !

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART