Zbritje

Klorane – Shampo për flokë të yndyrshëm me hithër

(1 përshtypje mbi produktin)

1,120 Lekë1,760 Lekë

Shampo me hithër për reduktimin e yndyrës në flokë dhe në skalp, i le flokët të lehta dhe me volum.

Rezultate: Zgjatja e periudhës ndërmjet larjeve, skalp i pastër dhe flokë voluminoze.

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Shampo për flokë të yndyrshëm me hithër
Flokët e yndyrshëm shkaktohen nga sekretimi i tepërt i sebumit në kokë. Të ngopur, flokët bëhen të rëndë, të sheshtë dhe pa shkëlqim. Sebumi mund te shkaktojë kruarje apo edhe rënien e flokëve.Përbërjet seboreguluese  të hithrës së Klorane rregullojnë aktivitetin e gjëndrave dhjamore.Ky aktivitet plotësohet nga një sebo-retardant, i cili ngadalëson lëvizjen e sebumit përgjatë boshtit të flokëve. Shampoja ka bazë jashtëzakonisht të butë pastruese,për flokë që krihen lehtësisht dhe voluminoze. Kjo shampo për kontrollin e vajit ndihmon në zgjatjen e kohës ndërmjet larjeve duke zvogëluar prodhimin e tepërt të sebumit.Flokët  mbeten të butë dhe me shkëlqim .

 • Pastron butësisht skalpin dhe redukton yndyrën në të
 • Rrit hapsirën kohore midis larjeve
 • Flokët janë të lehta, voluminoze dhe më pak të yndyrshme
 • Formulë e biodegradueshme
 • Vegan

Udhëzime për përdorim

Vendoseni në flokë të lagur, shkumoni  dhe më pas shpëlani me ujë të bollshëm.

Informacion Shtesë

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml, 400ml

Water (aqua), Sodium Laureth Sulfate, Propylene Glycol, Coco-Glucoside, Lauryl Betaine, Polysorbate 20, Ascorbyl Palmitate, Caramel, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Citric Acid, Fragrance (Parfum), Glyceryl Oleate, Green 3 (CI 42053), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Lecithin, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Tocopherol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Urtica Dioica (Nettle) Root Extract (Urtica Dioica Root Extract).

Pështypjet mbi produktin
 • 3
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  200%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Klorane – Shampo për flokë të yndyrshëm me hithër
 • Krista G.

  Une kam floke shume te yndyrshem, dhe pas nje muaj perdorim nuk shoh ndryshim ne flokun tim, ma than shume floku si dhe skalpin

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART