- 20%

Klorane – Shampo për flokë me zbokth të yndyrshëm me Mërsinë

1,120 Lekë

Shampoja kundër zbokthit të yndyrshëm me Mërsinë, jep efekte të menjëhershme në reduktimin e zbokthit dhe qetësimin e skalpit. 

Rezultate: Flokë pa zbokth, të butë dhe me shkëlqim.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Shampo për flokë me zbokth të yndyrshëm me Mërsinë

Efektive që nga përdorimi i parë, kjo shampo me Mërsinë zvogëlon zbokthin vajor , duke ri-ekuilibruar skalpin me efekt afatgjatë. I lë flokët të lehta, të buta dhe me shkëlqim.Eliminon zbokthin  me pllaka, qetëson lëkurën e kokës duke penguar proliferimin e Pityrosporum ovale.Flokët çlirohen nga zbokthi dhe rifitojnë butësinë dhe tonusin e tyre.

 

Udhëzime për përdorim

Alpikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

WATER (AQUA), SODIUM LAURETH SULFATE, POLYSORBATE 20, DISTEARYL PHTHALIC ACID AMIDE, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, LAURYL BETAINE, PROPYLENE GLYCOL, DECYL GLUCOSIDE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, BHT, CARAMEL, DMDM HYDANTOIN, FRAGRANCE (PARFUM), GREEN 3 (CI 42053), MYRTUS COMMUNIS LEAF EXTRACT, PHENOXYETHANOL, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM POLYNAPHTHALENESULFONATE, ZINC PYRITHIONE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Shampo për flokë me zbokth të yndyrshëm me Mërsinë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART