Zbritje

Klorane – Shampo për flokë të thatë dhe të dëmtuar me mango

1,120 Lekë1,760 Lekë

Shampo trajtimi ushqyese me mango për flokë të thatë dhe të dëmtuar.

Rezultate: Flokë të butë, të hidratuar dhe plot shkëlqim.

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Shampo për flokë të thatë dhe të dëmtuar me mango
Klorane Nutrition Shampoo me gjalpë mangoje ushqen dhe ristrukturon boshtin e flokëve, mbyll kutikulat e flokëve dhe i mbron ato nga dehidrimi.
Një shampo që pastron butësisht, ushqen dhe rikthen hidratimin e qëndrueshëm të flokëve të thatë. Flokët bëhen të butë, të mëndafshtë dhe me shkëlqim.

 • Rikthen hidratimin në flokë të thatë dhe të dehidratuar
 • Ushqen dhe riparon boshtin e flokëve
 • Mbron nga dëmtimi i flokëve
 • Siguron hidratim të qëndrueshëm
 • Mbron nga efektet tharëse të diellit
 • Flokët bëhen të butë, me shkëlqim dhe stilohen më lehtë
 • Vegan

Udhëzime për përdorim

Vendoseni në flokë të lagur, lëreni të qëndrojë disa minuta për depërtimin e përbërësve aktivë ushqyes dhe riparues, dhe shpëlajini tërësisht.

Informacion Shtesë

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml, 400ml

Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Decyl Glucoside, Lauryl Betaine, Acrylates Copolymer, Benzoic Acid, Citric Acid, Coco-Glucoside, Fragrance(Parfum), Geraniol, Glycerin, Glycol Palmitate, Glycol Stearate, Guar Hydroxypropyltrimo-Nium Chloride, Linalool, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter (Mangifera Indica Seed Butter), Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Styrene/ Acrylates Copolymer, Yellow 5 (CI 19140), Yellow 6 (CI 15985).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Shampo për flokë të thatë dhe të dëmtuar me mango”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART