Zbritje

Klorane – Shampo për flokë pa shkëlqim me Manjolë

1,120 Lekë

Shampoja me manjolë për flokë të thatë i jep atyre jetë dhe shkëlqim intensiv.

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Klorane – Shampo për flokë pa shkëlqim me Manjolë

Shampoja Klorane me Manjolë ofron shkëlqim dhe mbrojtje intensive për flokët e thate pa shkelqim, të dëmtuar nga agresionet e përditshme. Magnolia, bima madhështore nga Familja Magnoliacées, është e njohur për rezistencën dhe shkëlqimin e gjetheve të saj. Dylli hidratues dhe mbrojtës i nxjerrë nga kutikula e këtyre gjetheve nga Klorane është testuar shkencërisht për t’i dhënë flokëve një shkëlqim rrezellites. Shampoja mbështjell flokët për t’i  hidratuar ato dhe dhe për të rivendosur shtresën e tyre mbrojtëse natyrale.

Falë pranisë së dyllit Magnolia, Shampoja Klorane me Magnolia me teksturë xheli është në gjendje të mbyllë kutikulën e flokëve dhe të përmirësojë reflektimin e dritës. Për të plotësuar këtë veprim, përbërja përmban gjithashtu një polimer të patentuar që aktivizon shkëlqimin që jo vetëm që përmirëson shkëlqimin, por gjithashtu ndihmon në thjeshtimin e procesit të ngatërrimit të flokut. Kompleksi Surfactant është përgjegjës për pastrimin e butë të fibrës së flokëve pa e zhveshur plotësisht atë. Mbrojtur në mënyrë perfekte, flokët janë të butë, të shkëlqyeshëm dhe të lehtë, duke shfaqur një shkëlqim intensiv pas çdo larjeje.

Formuluar pa parabene dhe lauril sulfat natriumi.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni shampon në flokë të lagur, një sasi të përshtatshme dhe masazhoni butësisht lëkurën e kokës. Shkumoni dhe më pas shpëlani me ujë të bollshëm tërësisht.

Informacion Shtesë

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml, 400ml

Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Ammonium Lauryl Sulfate, Glycol Palmitate, Dimethicone, Acrylates Copolymer, Benzoic Acid, Benzyl Salicylate, BHT, Citric Acid, Citronellol, Fragrance (Parfum), Laureth-7, Linalool, Magnolia Grandiflora Leaf Extract, Oleth-10, Phenoxyethanol, Polyquaternium-74, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Hydroxide, Yellow 5 (CI 19140), Yellow 6 (CI 15985).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Shampo për flokë pa shkëlqim me Manjolë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART