Zbritje

Klorane – Shampo me Fibra Lini për flokë të hollë pa volum

1,120 Lekë1,760 Lekë

Shampoja me fibra lini për flokë të hollë dhe pa volum, i jep atyre volumin e munguar nga rrënja për një periudhë afatgjatë.

Rezultate: Flokë voluminoze, të hidratuara dhe të shëndetshme.

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Shampo me Fibra Lini për flokë të hollë pa volum

Shampo ultra-e lehtë u jep flokëve të hollë dhe të rrafshët volum dhe strukturë natyrale që zgjat për një kohë të gjatë pa i rënduar ato. Flokët mbeten të buta dhe të lehta.Formulë ekskluzive, pa silikon, as agjentë rëndues, lan dhe lëhteson krehjen e flokëve e hollë dhe pa volum. Flokët do të dyfishojnë volumin dhe elasticitetin.
E përshtatshme për të gjitha tipet e flokut.

 • I jep flokëve një volum natyral, afatgjatë
 • Siguron hidratim
 • Ngre dhe I jep flokëve volum nga rrënja
 • Formula ultra e lehtë nuk i rëndon flokët
 • Formulë e biodegradueshme
 • Vegan
 • Pa paraben,pa silikon

Udhëzime për përdorim

Vendoseni në flokë të lagur. Shkumoni flokët dhe më pas shpëlajini.

Informacion Shtesë

Firma

Klorane

Linja

Shampooing

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml, 400ml

Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Chloride, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Sodium Laureth-8 Sulfate, Blue 1 (CI42090), Citric Acid, Ext. Violet 2 (CI 60730), Fragrance (Parfum), Limonene, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract (Linum Usitatissimum Seed Extract), Magnesium Laureth Sulfate, Magnesium Laureth-8 Sulfate, Magnesium Oleth Sulfate, Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Sodium Oleth Sulfate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Shampo me Fibra Lini për flokë të hollë pa volum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART