- 20%

Klorane – Balsam me fibra lini për flokë të hollë pa volum

1,160 Lekë 1,450 Lekë

Balsami me fibra lini për flokë të hollë dhe të dëmtuar i jep atyre volum të qëndrueshëm që nga rrenja.

Rezultati: Flokë që krihen lehtësisht, me volum, dukshëm të shëndetshëm.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Balsam me fibra lini për flokë të hollë pa volum

Balsami Klorane me fibër lini është një formulë pa agjent peshimi krijuar për flokë të hollë dhe pa vëllim. Ky balsam ndihmon ne krehjen e menjëhershme te flokëve dhe siguron një volum të qëndrueshëm.Bimë e lehtë dhe e butë, Lini është tradicionalisht i njohur për fibrat e tij të zhdërvjellëta dhe rezistente. Linum usitatissum L. është përzgjedhur për pasurinë e saj në mukozë, që siguron volum të flokëve nga rrënja,elasticitet dhe lehtësi në krehje. Testuar nën kontrollin dermatologjik.

 

 • Teksturë unike e xhelit siguron hidratim pa i rënduar flokët
 • Flokët kanë një volum afatgjatë
 • Flokët janë të mbrojtura dhe të strukturuara në mënyrë të përkryer
 • Krehje shumë e lehtë e flokëve
 • Flokët mbeten të mëndafshtë dhe me shkëlqim
 • Vegan

Udhëzime për përdorim

Pasi të përdorni shampon me fibra lini, vendosni balsamin në gjatësinë dhe majat e flokëve. Lëreni të veprojë për 2 deri në 3 minuta. Shpëlani flokët me ujë të bollshëm.

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

Water (Aqua), Vinegar (Acetum), Inulin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ceteareth-33, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Fragrance (Parfum), Hydroxyethylcellulose, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Limonene, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Extract (Linum Usitatissimum Seed Extract), Phenoxyethanol, Propylene Glycol, Sclerotium Gum

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Balsam me fibra lini për flokë të hollë pa volum”

LART

×