Zbritje

Klorane – Shampo për flokë të lyer me shegë

1,120 Lekë1,760 Lekë

Shampoja me shegë nga Klorane për flokë të lyer ndihmon në reparimin e tyre,i jep shkëlqim dhe ruan ngjyrën e flokëve.

Rezultati: Ngjyra zgjat dy herë më gjatë, flokë plot shkëlqim dhe të shëndetshëm.

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Shampo për flokë të lyer me shegë

Krijuar për flokë të lyer, Klorane Shampoo me Shegë mbron ngjyrën e flokëve nga zbehja dhe nuk i lë ato të thata. Ngjyra qëndron aq rrezatuese sa ditën e parë. Falë formulës së saj të butë dhe pastruese, të pasur me agjentë riparues, ndihmon flokët tuaj të rigjejnë butësinë të lehta për tu modeluar përsëri. Lyerja do të zgjasë mesatarisht dy herë më tepër.

 • Intensiteti i ngjyrës dhe shkëlqimi mbrohen dhe përmirësohen
 • Ndihmon në krehjen me lehtësi
 • Flokët janë të butë dhe rrezatues
 • Formulë e biodegradueshme
 • Vegan

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në flokë të lagur, shkumoni dhe më pas shpëlani flokët.

Informacion Shtesë

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml, 400ml

Water (Aqua), Cetearyl Alcohol, Alcohol, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Dicaprylyl Carbonate, Alcohol (Alcohol Denat), Behenamidopropyl Dimethylamine, Ceteareth-33, Benzoic Acid, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Fragrance (Parfum), Hydrolyzed Wheat Protein, Phenoxyethanol, Polyquaternium-37, Punica Granatum Extract, Red 33 (CI 17200), Sodium Benzoate, Tocopherol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Shampo për flokë të lyer me shegë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART