- 20%

Klorane – Shampo për flokë të dëmtuar me hurme arabie

1,120 Lekë

(Shampooing Dattier du Desert)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Flokë të thatë të dëmtuar që këputen
Krehjet e përsëritura me furçë, lyerja, dekolorimet, krehjet profesionale…flokët iu nënshtrohen shumë agresioneve të përditshme. Bëhen të thatë, të ashpër, pa shkëlqim, si “kashtë”.
Të dëmtuar në thellësi, flokët këputen gjatë krehjes.

KLORANE Shampo për flokë të dëmtuar me hurme arabie
Shampo ushqyese Intensive për flokë të dëmtuar me hurma arabie.

Të ushqyer dhe të lehtë në krehje flokët tuaj janë gati për përkujdesjet pasuese.

Firma

Klorane

Linja

Shampooing

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Shampo për flokë të dëmtuar me hurme arabie”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART