Zbritje

Klorane – Shampo me qitro për flokë normale që yndyrosen shpejt

1,120 Lekë1,760 Lekë

Shampoja me qitro per flokë normal në të yndyrshëm ofron një ekstrakt të vërtetë të gjallërisë dhe lehtësisë. Plot energji, flokët janë më të lehtë dhe qëndrojnë më të pastra për më gjatë.

 

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Shampo me qitro për flokë normale që yndyrosen shpejt

Klorane Shampoo me tul qitroje  është një shampo me përdorim të shpeshtë. I jep energji dhe shkëlqim flokëve.Qitrot tradicionalisht përdoren për vetitë e tyre medicinale, jane te pasur me aminoacide, vitamina dhe flavonoide. Shampoja është e përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve, kjo shampo pastron butësisht flokët dhe skalpin. Vitaminat janë një burim energjie dhe karbohidratet neutralizojnë fortësinë e ujit në mënyrë që t’i japin flokëve një shkëlqim natyral. Flokët tuaj do të jenë të bute dhe plot jetë.Të çliruar nga te gjitha mbetjet, flokët dhe lëkura e kokës marrin frymë lirisht dhe qëndrojnë të pastër dhe me shkëlqim më gjatë.

 • Zbut dhe pastron flokët dhe skalpin
 • Neutralizon pasojat e ujit të fortë
 • Mbron flokët dhe skalpin nga agresorët e jashtëm
 • Formulë e biodegradueshme
 • Vegan

Udhëzime mbi përdorim

Vendoseni në flokë të lagur. Shkumoni flokët dhe më pas shpëlajini. Përdorni 1-2x në javë ose sipas nevojës.

Informacion Shtesë

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml, 400ml

Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Glycolic Acid, Triethanolamine, Propylene Glycol, Decyl Glucoside, Benzoic Acid, Chlorophyllin-Copper Complex (CI 75810), Citrus Medica Vulgaris Fruit Extract, Disodium EDTA, Fragrance (Parfum), Glutamic Acid, Panthenol, Polyquaternium-10, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Yellow 5 (CI 19140).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Shampo me qitro për flokë normale që yndyrosen shpejt”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART